EDGECAM

Zaawansowana obróbka CAM mało i wielkoseryjna

EDGECAM Toczenie

Obsługa tokarek 2-osiowych, obrabiarek wielogłowicowych, centra tokarskie z przeciw wrzecionem i centra tokarsko-frezarskie. Na obrabiarkach z osiami C, Y i B – frezowanie, wiercenie i toczenie znajduje się w tym samym programie.

EDGECAM Frezowanie

Frezowanie 2.5, 3, 4 i 5 - osiowe. Szeroki zakres cykli, dzięki którym przeprowadzisz wysokowydajną obróbkę zarówno prostych jak i skomplikowanych elementów krawędziowych oraz bryłowych.

EDGECAM Wycinanie drutowe

Obróbka elementów w 2 lub 4-osiach. Dzięki zaawansowanym funkcjom, potrafi wycinać powierzchnie takie jak np. nieregularne stożki i powierzchnie o zmiennym pochyleniu.

WIĘCEJ INFORMACJI
v-baner

VISI

Projektowanie i wytwarzanie form wtryskowych oraz narzędzi postępowych

VISI Formy wtryskowe

Projektowanie form wtryskowych. System oparty o specyficzne dla tej branży zautomatyzowane czynności oraz dostęp do biblioteki elementów katalogowych dający konstruktorowi niezbędny zestaw narzędzi do całościowego zaprojektowania formy.

VISI Tłoczniki

Przeznaczony do konstruowania pojedynczych tłoczników jak i przyrządów postępowych czy transferowych, wychodząc od analizy modelu, poprzez etap rozwijania i wyliczenia wykroju, dochodząc, aż do konstrukcji tłocznika i jego elementów.

VISI Wycinanie drutowe

Moduł opracowany do wykonywania detali form wtryskowych, tłoczników, wytłaczarek i narzędzi do wytłaczania. Posiada funkcje automatycznego rozpoznawania profili przeznaczonych do cięcia drutowego.

WIĘCEJ INFORMACJI
v-baner

WORKPLAN

Dedykowany system do zarządzania produkcją ERP / MES

zarządzanie produkcją erp

Zarządzanie całą działalnością biznesową firmy, począwszy od tworzenia wyceny usługi, aż do wysłania zlecenia i wystawienia faktury klientowi.

zakupy i magazyn

Zapewnia wszystkie niezbędne funkcje do zarządzania całym procesem zakupowym. Obejmuje to wymagania dotyczące budżetu zakupów, zapytania ofertowe i zarządzanie zapasami, przyjmowanie PO oraz funkcje kontroli i kontroli fakturowania dostawcy.

zarządzanie jakością erp

Zintegrowany moduł zarządzania jakością, który pozwala spełnić wymagania norm ISO w zakresie ciągłego doskonalenia i identyfikowalności poprzez pomiary analizy i korekcje operacji.

WIĘCEJ INFORMACJI
v-baner

WORKNC

Rozwiązanie CAD CAM do obróbki form i matryc

worknc auto 5

Automatyczne generowanie ścieżki narzędzia 5-osiowej na podstawie istniejących ścieżek 3-osiowych.

worknc moduł 5 osi

Moduł WORKNC 5-osi obejmuje wydajne, łatwe w użyciu programowanie oraz funkcje zapobiegania kolizjom.

moduł robot worknc

WORKNC integruje moduł Robot podczas symulacji ścieżki narzędzia i edycji umożliwiających sterowanie wszystkimi typami robotów.

WIĘCEJ INFORMACJI
v-baner

NCSIMUL

System do symulacji, weryfikacji i optymalizacji kodu NC

ncsimul machine

System do symulacji, weryfikacji i optymalizacji programów CNC z intuicyjnym i prostym w obsłudze panelem użytkownika.

ncsimul optitool

Analiza warunków skrawania, redukowanie ,,cięcia w powietrzu’’ oraz lepsze strategie.

ncsimul 4cam

Usprawniony, dwukierunkowy i bezproblemowy proces obróbki od początku do końca.

WIĘCEJ INFORMACJI