O Nas

Dysponujemy 30-letnim doświadczeniem we wdrażaniu zaawansowanych systemów CAD, CAM, CAE – wspomagających projektowanie i wytwarzanie. Współpracujemy z czołowymi producentami maszyn i narzędzi. Dostarczając rozwiązania wspomagające procesy produkcji przedsiębiorstw o światowej renomie, doskonale znamy wyzwania, stojące przed współczesnym przemysłem.

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki finansowe i stabilne zatrudnienie
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód)
  • interesującą pracę pełną wyzwań
  • dużą samodzielność działań

Inżynier ds. wdrożeń oprogramowania CAD/CAM

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

  • wdrożenia oprogramowania CAD/CAM u klientów.
  • pomoc techniczna (Helpdesk).
  • prowadzenie szkoleń dla Klientów.
  • prowadzenie prezentacji oprogramowania dostosowanych do potrzeb Klienta.
  • uczestnictwo w targach, seminariach i wydarzeniach promujących oprogramowanie CAD/CAM.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne lub ostatni rok studiów (Politechnika).
  • wiedza na temat oprogramowania CAD/CAM oraz maszyn CNC.
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • gotowości do częstych wyjazdów służbowych.
  • chęć nauki nowych technologii i samorozwoju zawodowego.
  • twórczy umysł – chęć szukania nowych rozwiązań.
  • czynne prawo jazdy kat . B.

Mile widziane:

  • znajomość programowania Visual Basic .NET lub #C.
  • doświadczenie na stanowisku technologa, programisty lub operatora maszyn CNC.

Oferujemy:

  • profesjonalne szkolenia w kraju i za granicą.
  • pracę w wiodącej na rynku firmie.
  • pracę w młodym, dynamicznym i kompetentnym zespole.
  • możliwości rozwoju zawodowego.
  • atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Pakiet świadczeń socjalnych (Multisport, prywatna opieka zdrowotna).
  • Narzędzia niezbędne do pracy: laptop, telefon, samochód służbowy.

Oferty zawierające CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny prosimy przesłać na adres e-mail: praca@verashape.com (W celu rozpatrzenia Państwa podania, CV musi zawierać aktualną klauzulę dotyczącą przetwarzania danych osobowych na potrzeby rekrutacji. W CV prosimy wpisać klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych przez VERASHAPE Sp. z o. o. Sp. k., z siedzibą w Tajęcina 105, 36-002 Rzeszów – Jasionka, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).