Profesjonalne kursy RADAN

Firma VERASHAPE oferuje szkolenia z systemu RADAN. Czas trwania kursów, uzależniony od złożoności i przekazywanej treści, wynosi 1 – 4 dni. Terminy szkoleń dostosowujemy do indywidualnych potrzeb firmy zamawiającej szkolenie.

 

Czego możesz się spodziewać?

 

Posiadamy wyspecjalizowane ośrodki szkoleniowe w Poznaniu, Rzeszowie i Wrocławiu. W każde miejsce łatwo jest dotrzeć dowolnymi środkami transportu. Jeżeli zajdzie potrzeba polecimy lokalne hotele. Nowoczesne sale szkoleniowe wyposażyliśmy w dedykowane stacje graficzne DELL. Nasz doświadczony i kompetentny zespół trenerów sprawnie poprowadzi Cię przez częściowe i kompleksowe moduły treningowe. Poszczególne kursy RADAN różnią się złożonością i mają różne zastosowanie. Jeśli nie jesteś pewien, która opcja będzie dla Ciebie najlepsza – skontaktuj się z naszym zespołem. Wspólnie sprecyzujemy Twoje wymagania. Ustalimy też zakres, czas i miejsce szkolenia.

Głównym celem systemu RADAN jest maksymalny zwrot z inwestycji w jak najkrótszym czasie. Stąd zwiększanie produktywności, zmniejszanie ilości wytwarzanych odpadów, poprawa jakości i redukcja czasu dostawy. Do osiągnięcia tych celów potrzebny jest również odpowiednio przeszkolony personel.

 

INFORMACJE DODATKOWE:

 • Terminy szkoleń dostosowujemy indywidualnie do potrzeb firm zamawiających szkolenie,
 • Szkolenia odbywają się w grupach 5-6 osobowych,
 • W trakcie kursów każdy uczestnik otrzymuje na własność materiały szkoleniowe,
 • Po zakończeniu kursu wystawiany jest certyfikat, potwierdzający nabyte umiejętności,
 • Szkolenia odbywają się w salach szkoleniowych w Rzeszowie, Poznaniu, Wrocławiu bądź w miejscu wskazanym przez Klienta,
 • Do naszych klientów zaliczyć można wielkie koncerny międzynarodowe, średnie i małe firmy, Powiatowe Urzędy Pracy oraz osoby indywidualne.
Szkolenia

Dowiedz się więcej

ZAPYTAJ O SZKOLENIE
RD-01 RADAN Basic – Podstawowe szkolenie z obsługi RADAN

2-dniowe szkolenie z obsługi modułu do wycinania, wykrawania lub wycinania i wykrawania. Obsługa modułu do rysowania, nakładanie ręczne i automatyczne prostokątne. Wczytywanie detali do nakładania, ręczna lub automatyczna obróbka, ręczna lub automatyczna kolejność cięcia, generowanie kodu, symulacja, zapisanie kodu nc, dokumentacja.

RD-02 RADAN Standard – Rozszerzone szkolenie RADAN

Podstawowe szkolenie poszerzone o zaawansowane opcje rysowania, praca z plikami z systemów 3D.

RD-03 RADAN Advanced – Zaawansowane szkolenie RADAN

Zaawansowane szkolenie RADAN - 3 dni szkolenia. Dodatkowo obsługa modułu do projektowania 3D, automatyczny rozkład kształtowy oraz pełna współpraca z plikami 3D.

RD-04 Radbend – Podstawowe szkolenie z modułu Radbend

Podstawowe szkolenie z modułu Radbend - 2 dni szkolenia. Współpraca modułu do gięcia z modułem 3D RADAN, definiowanie bazy narzędziowej stempli i matryc, ustawienia maszynowe, gięcie, dokumentacja, generowanie kodu nc.

Zapytaj o szkolenie

  Imię i nazwisko: *

  Firma:

  E-mail: *

  Nr telefonu: *

  Miejscowość:

  Uwagi / Dodatkowe informacje:

  Zakres szkolenia:

  Dodatkowo:


  Zapytaj o szkolenie RADAN
  Jak poprawnie wypełnić formularz?

  Bardzo prosimy o dokładne wypełnienie formularza. Pozwoli nam to na przygotowanie oferty dostosowanej do Państwa potrzeb.

  Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego przedstawiciel naszej firmy w przeciągu 48 godzin skontaktuje się z Państwem w celu ustalenia szczegółów specjalnej oferty skierowanej do Państwa firmy.

  W razie problemów w wypełnieniem formularza, prosimy o kontakt telefoniczny lub email:
  zapytanie@radancnc.pl